İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'a suikast girişimi iddiası: Olayın ayrıntıları belli oldu! İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'a suikast girişimi iddiası: Olayın ayrıntıları belli oldu!

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden Çin'de akıllara durgunluk veren bir gelişme yaşandı. 23 yaşındaki genç kadın 80 yaşındaki yaşlı bir adamla evlendi. Yerel basının 'inanılmaz bir aşk hikayesi' olarak servis ettiği haberde çiftin ismi açıklanmadı. Yaşlı bakım evinde kalan adamla ortak hobileri nedeniyle iletişime geçen ve kısa sürede arkadaş olan ikili, ilişkilerini seviye atlatarak daha sonra sevgili ve karı koca oldular. Aradaki 57 yaş farkına rağmen bir sorun yaşamadıklarını ifade eden genç kadın, eşinin nezaketi ve cömertliğinden çok etkilendiğini belirtiyor.

ZENGİN DEĞİL

Kocasının sadece emekli maaşı olduğunu ve mal varlığının olmadığını öne süren genç kadın bu süreçte ailesini dahi karşısına aldığını ancak aşkından vazgeçmediğini söylüyor. Amacının aşkın gücünü bütün dünyaya duyurmak olduğunu söyleyen kadın, sık sık Çin medyasında manşet olmaktan ise rahatsız olmadığını dile getirdi.

80 yaşındaki erkekle evlendi ‘Zengin değil, sadece emekli maaşı var’

 

Eşinin çalışmaması ve geçim sıkıntısı nedeniyle bazen iki işte bile mesai harcadığını hatırlatan 23 yaşındaki genç kadın eşinin ölene kadar yanında olmasının tek dileği olduğunu aktardı.