30 Mayıs 2024 – Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi (DAÜ) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri bitirme projesi, Onalt Group’un gözde markası Rixol’un Yeşil Dev ürünü olan proje kapsamında hazırladıkları sunumlarını başarıyla gerçekleştirdiler. 

Tatar Erbakan'ı kabulünde vurguladı: “Kıbrıs Barış Harekâtı ile Kıbrıs Türkü yeniden hayata döndü” Tatar Erbakan'ı kabulünde vurguladı: “Kıbrıs Barış Harekâtı ile Kıbrıs Türkü yeniden hayata döndü”

Etkinliğe, Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Ersoy, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Anıl Kemal Kaya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Yardımcısı Yrd. Dr. Umut Ayman ve Onalt Group Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Onalt katılım gösterdi.

Proje sunumlarında öğrenciler, Yeşil Dev ürününü kullanarak geliştirdikleri yaratıcı kampanyalar ve stratejileri sundular. Sunumlar, ürünün çevresel sürdürülebilirlik konusundaki faydalarını ve topluma sağladığı katkıları gözler önüne serdi.