Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım"
Abone ol
Antalya’nın Alanya ilçesinde kazaya karışan aracını yaşadığı evin duvarına asan bir kişi bu yöntemle karda olduğunu iddia etti. Araç sahibi, "28 günde günlük 50 bin lira yerdim. Bir milyon 400 lira karım var." diyerek aracın en az 2 yıl böyle kalacağını söyledi.

Kazaya karıştığı için yaşadığı binanın duvarına vinçle astığı otomobiline 2 yıl ceza verdi.

Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım" - 2

Alanya Sugözü Mahallesi’nde yaşayan 47 yaşındaki Mehmet Aydın, yaklaşık bir ay önce kaza yaptığı aracına ceza vermek için otomobili yaşadığı apartmana vinç tarzı bir mekanizmayla astı.

Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım" - 3

Araç bir aydır asılı halde dururken, araç sahibi Aydın arabanın asılı olduğu iki katlı müstakil evinin bahçesini fileyle kapattı.

Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım" - 4

Aracın 2 yıl kesin kalacağını belirten Aydın, başka bir araba alıp onu kullandığını, kaza yapan aracını ise asılı halde kalacağını ifade etti.

32 yaşındaki aracına gelen satma tekliflerini geri çevirdiğini söyleyen Aydın, aracı asmakla iyi bir karar verdiğini belirtti.

Arabasını binanın duvarına astı! "İyi ki asmışım bir milyon 400 lira kardayım" - 5

"ARABA SARHOŞ OLUYOR"

Arabayı astığı için çok mutlu olduğunu da dile getiren Aydın “Arabayı asalı 28 gün oldu. Ne çarşıya gidiyorum, buradayım, kafam çok rahat. İyi ki asmışım. İyi bir karar vermişim. 28 günde günlük 50 bin lira yerdim. Bir milyon 400 lira karım var. Cezası 2 yıl devam ediyor. O zaman bakacağım, 2 yıl garanti. Kesinlikle 2 yıl duracak. Başka araba aldım, ona bineceğim. Bu duracak, bu cezalı. Niye astın diyorlar. Araba sarhoş oluyor sağa sola çarpıyor dedim. Bazen birileri arıyor, satılık mı diyor. Satılık değil kardeşim diyorum. Bu arabaya 400 bin lira veriyorlar. Ben arabayı vermedim. Burada çalışıyor araba. Orada dursun bakalım. Çünkü beni yoldan çıkardı. Şu an çok mutluyum. Arabayı asmakla iyi bir karar vermişim. Arabayı astım ya, ikimiz de kurtulduk. O da rahat ben de rahatım” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Güncel döviz kurlarıÖnceki Haber

Güncel döviz kurları

Cumhurbaşkanı Tatar, Türkiye Karate Federasyonu heyetini kabul ettiSonraki Haber

Cumhurbaşkanı Tatar, Türkiye Karate Fede...

Facebook Yorum

Yorum Yazın