İhlas Ev Aletleri, Amsterdam Aquatech 2023 Su Arıtma Fuarı’nda

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İhlas Ev Aletleri, Amsterdam Aquatech 2023 Su Arıtma Fuarı’nda
Abone ol

İhlas Ev Aletleri, Amsterdam Aquatech 2023 Su Arıtma Fuarı’na katıldı 

Dünyanın en önemli su arıtma üreticileri, Holllanda’nın başkenti Amsterdam’da sektörün en prestijli fuarı olan, Aquatech 2023 Su Arıtma Fuarı’nda buluştu. Belirli periyotlarla dünyanın farklı bölgelerinde ve her 2 yılda bir de Amsterdam'da düzenlenen fuara dünyanın her yerinden su arıtma sektöründen firmalar katılıyor. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan İhlas Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kurt şunları söyledi: 

“İhlas Ev Aletleri olarak önemli bir mottomuz var. “Temiz Hava”, “Temiz Su” ve “Temiz Gıda”. Bu doğrultuda, temiz suyun sağlığımız için ne kadar önemli olduğu inkar edilemez bir gerçektir. İçme suyunun kalitesini artırmak büyük bir öneme sahiptir. 

Faaliyet alanlarında iddiasını ortaya koyan İhlas Ev Aletleri, Türkiye’nin ilk su arıtma üreticisi olarak, su arıtma teknolojileri konusunda da öncü rol oynamaktadır.  

Dünya genelinde su kalitesi sorunları giderek artarken, su arıtma teknolojileri de bu sorunların üstesinden gelmek için önemli bir rol üslenmektedir. Biz bu konuda Aura Cebilon markamızla dünyanın birçok noktasında sattığımız ürünlerimizle, pastadaki payımızı artırmayı hedefliyoruz. Amsterdam Aquatech Su Arıtma Fuarı gibi prestijli etkinliklerde yer alarak, kalite ve markamızın bilinirliliğini artırmayı hedefliyoruz.  

Su arıtma cihazları üretiminde, insan sağılığına elverişli olması ve kalitesinin denetlenmesi hususunda, önemli bir kuruluşla işbirliği yapıyoruz. Ürünlerimiz Amerikan Ulusal Hijyen Vakfı NSF tarafından onaylıdır. NSF, belirlenen sağlık standartlarına uyumluluk konusunda, fabrikamızda planlı ve plansız denetimler gerçekleştiriyor. Suyla temas eden bütün komponentlerin sağlığa uygunluk şartlarını titizlikle denetliyor. 

İhlas Ev Aletleri'nin ürünleri, suyun kalitesini artırmak ve ailelerin sağlığını korumak için son derece etkili ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır. 

Sonuç olarak, su arıtma teknolojilerindeki kalitesini kanıtlamış ve Reverse Osmosis su arıtma sistemleri konusundaki uzmanlığı ile Türkiye'de bir öncü olarak tanınmıştır. Şirketimiz, yerel ve uluslararası pazarlarda büyüyerek, insanların temiz ve sağlıklı suya erişimini kolaylaştırarak toplumsal bir fayda sağlamaktadır. İhlas Ev Aletleri, gelecekte de bu alandaki liderliğini sürdürerek, su arıtma teknolojilerindeki gelişmelere öncülük edecektir.” 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Meclis’te güncel konuşmalar yapılıyorÖnceki Haber

Meclis’te güncel konuşmalar yapılıyor

Rusya'nın petrol ve doğal gaz gelirleri yüzde 26,3 azaldıSonraki Haber

Rusya'nın petrol ve doğal gaz gelirleri...

Facebook Yorum

Yorum Yazın