Ölü amcasını bankaya götüren kadının oğlu: "Annem ilham kaynağı"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ölü amcasını bankaya götüren kadının oğlu: "Annem ilham kaynağı"
Abone ol
Brezilya'da geçtiğimiz haftalarda bir kadın ölen amcasını bankaya götürüp kredi çekmeye çalıştı. Ölü amcasıyla bankaya giden kadının oğlu annesini savunarak, "Annem 6 çocuk büyüttü ve hiçbir zaman hırsızlık yapmadı. O bizim ilham kaynağımız" diye konuştu.

Ölen amcasını bankaya götürmekle suçlanan kadının oğlu, annesini "ilham kaynağı" olarak nitelendirdi.

Brezilyalı 43 yaşındaki Erika de Souza Vieira Nunes, 68 yaşındaki amcası Paulo Roberto Braga'yı para çekmek için Rio de Janeiro'daki bir bankaya götürmekle suçlanıyor.

İKİ KEZ BANKAYA GÖTÜRDÜ

Erika'nın nefes almak için oksijene bağımlı olan Paulo'yu iki kez bankaya götürdüğü; yaşlı adamın ilkinde hala hayatta olduğu, ikincisinde ise çoktan öldüğü düşünülüyor.

Annesini savunan Erika'nın oğlu Lucas, annesinin masum olduğunu savunuyor.

"ANNEM BİZİM EN BÜYÜK İLHAM KAYNAĞIMIZ"

Lucas, Brezilya basınına, "Annem altı çocuk büyüttü ve hiçbir zaman hırsızlık yapmadı, altı çocuğunu büyütmek için asla kimseyi aldatmaya gerek duymadı" diye konuştu.

Annesinin ölü amcasını kredi alabilmek için kullanmasını savunan Lucas sözlerine, "Annem bize çalışmanın yolunu, doğrunun yolunu öğretti. Hayatımız çok iyi gidiyor ve annem her zaman bizim en büyük ilham kaynağımız oldu" diyerek devam etti.

PARAYI ALMAK İÇİN SON ŞANS

Ancak sosyal medyada büyük ses getiren fotoğraf ve görüntülerde Erika'nın, yaşlı adamın kafasını dik tuttuğu ve ona bir belge imzalaması için baskı yaptığı görülüyor.

Olayla ilgilenen polis yetkilisi, "Yaşlı adamla birlikte bankaya gitti çünkü hayatının son anını yaşadığını fark etti ve ölmeden önce bu parayı çekmeye çalıştı. Bu, parayı almak için sahip olduğu son şanstı" diye konuştu.

Sağlık görevlileri bankaya vardıklarında Paulo'nun çoktan öldüğü tespit edildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cumhurbaşkanı Tatar, 23 Nisan gösterilerini izlediÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Tatar, 23 Nisan gösteriler...

KTAMS ve Kamu-İş'in Merkezi Cezaevi'ndeki grevi 15 gündür devam ediyorSonraki Haber

KTAMS ve Kamu-İş'in Merkezi Cezaevi'ndek...

Facebook Yorum

Yorum Yazın