UBP Siyaset Akademisi 5. hafta derslerini Yaycı, Eraslan ve Karakartal verdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
UBP Siyaset Akademisi 5. hafta derslerini Yaycı, Eraslan ve Karakartal verdi
Abone ol
Ulusal Birlik Partisi Siyaset Akademisi’nin I. dönem 5. hafta programı tamamlandı.

Ulusal Birlik Partisi Siyaset Akademisi’nin I. dönem 5. hafta programı tamamlandı.

Ulusal Birlik Partisi Siyaset Akademisi’nin I. dönem 5. hafta programı Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, Prof. Dr. Levent Eraslan ve Ulusal Birlik Partisi Siyaset Akademisi’nin I. dönem 5. hafta programı Akademi Koordinatörü, UBP Grup Başkan Vekili Dr. Ahmet Savaşan moderatörlüğünde, UBP’li genç, kadın ve üyelerin yanı sıra, Meclis Başkanı Zorlu Töre, UBP Genel Başkanı, Başbakan Ünal Üstel, Bakanlar, Milletvekilleri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları’nın katılımı ile Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Büyük Kütüphane’de gerçekleştirildi.

HAFTADA MAVİ VATAN, DİJİTAL POLİTİK PROPAGANDA, GÖRSEL BELGELERLE TÜRK VE RUM İMAJI KONULARI İŞLENDİ…

UBP Genel Başkanı, Başbakan Ünal Üstel’in inisiyatifiyle siyasetin içinde yer alacak özellikle gençler ile kadınların iyi bir eğitimden geçmesi, donanımlı ve vizyon sahibi olmaları hedefiyle kurulan Siyaset Akademisi’nin 5. Hafta programı, Mavi Vatan doktrininin ana hatlarını oluşturduğundan ötürü mimarı olarak kabul edilen, Sorular ve Cevaplarla Münhasır Ekonomik Bölge ve Doğu Akdeniz’in Paylaşım Mücadelesi ve Türkiye kitaplarının yazarı, uluslararası ilişkiler ve deniz stratejisi üzerinde bir çok çalışması bulunan Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı’nın “Doğu Akdeniz Enerji Sorunu ve Kıbrıs Adası’nın Stratejik Önemi”, son üç yılda uluslararası katılımlı 100 bin kişiye ücretsiz eğitim veren bir organizasyon olan SODİMER Başkanlığını yürüten, Türkiye’nin ilk Metaverse Okulu’nun kurucusu, metaverse alanında önde gelen girişimciler ile “Türkiye Metaverse Platformunu” ve Start-UP okulunu kuran, TEDX konuşmacısı Prof. Dr. Levent Eraslan’ın “Dijital Politik Propaganda”, uzun yıllardan bu yana Kıbrıs Türk Kültür ve Edebiyatı üzerine çalışmalar yapan, bir çok üniversitede Bölüm Başkanlığı, Dekanlık ve Rektör Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, Lefke Avrupa Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi ve KKTC Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Komitesi üyesi olarak görev yapan, Başlangıcından Günümüze Kıbrıs Türk Edebiyatı Tarihi yazım projesi editörlerinden Prof. Dr. Oğuz Karakartal’ın “Görsel Belgelerle Türk ve Rum İmajı” konularında verdiği derslerle tamamlandı.

UBP SİYASET AKADEMİSİ KAPANIŞ DERSİNİ CUMHURBAŞKANI TATAR VERECEK…

UBP Siyaset Akademisi 6. hafta programı (27 Nisan, 2024, Cumartesi) Özer Kanlı’nın “Seçimler ve Ulusal Birlik Partisi” ile KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın vereceği “İki Devletli Çözüm Vizyonu” dersleri ile devam edecek. 6 hafta olarak planlanan Siyaset Akademisi’nin I. dönemi aynı gün yapılacak sertifika töreni ile tamamlanacak.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
"Akdeniz'de sıcaklıklar küresel ortalamanın üzerinde artacak"Önceki Haber

"Akdeniz'de sıcaklıklar küresel ortalama...

Ersin Tatar: Kıbrıs’ta bir anlaşma olacaksa 2 devletin iş birliğine dayalı olacak!Sonraki Haber

Ersin Tatar: Kıbrıs’ta bir anlaşma olaca...

Facebook Yorum

Yorum Yazın