Azerbaycanlı ressam Azizli yaptığı yemek maketleriyle müze oluşturdu Azerbaycanlı ressam Azizli yaptığı yemek maketleriyle müze oluşturdu

Türkiye’de iç giyim sektörünün öncüsü Yeni İnci, 60.yılını Bakırköy Hilton Otel’de düzenlediği büyük bir gala gecesi ile kutladı. Geceye Yeni İnci’nin tüm paydaşlarının yanı sıra cemiyet, moda ve influencerlardan renkli isimler de katıldı.

 

Manken ve sunucu Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı gecede, Yeni İnci’nin tüm kategorilerinden oluşan ve ünlü koreograf Asil Çağıl’ın koreografisini yaptığı defilesi geceye damga vurdu. İç giyim, mayo, pijama ve spor giyim ürünlerinin sergilendiği defile aynı zamanda renkli bir şovlarla taçlandırıldı.

 

Galaya; manken Ece Gürsel, sunucu Yusuf Emin, Seda Çayırlı Öncel, Ecem Bayar, Güler Işık, Duygu Bozkurt, Ezgi Güler gibi ünlü celebrity ve influencerların da arasında bulunduğu 200 kişilik davetli katıldı. Yeni İnci Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Atakan’ın açılış konuşmasıyla başlayan gece, 60 yıllık başarı hikayesinin anlatıldığı belgesel gösterimi ile devam etti. Defile ve şov ile renklenen gece plaket töreni ile son buldu.