Bayramın ikinci günü Batum'da sahne alan Yaşar, üçüncü gününde Vogue Hotel'deydi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, "Bayramı ve Babalar Günü'nü nasıl kutladınız?" sorusuna, "Çok güzel geçti. Çifte kutlama oldu. Çocuklar babaları için pasta hazırladı. Çok keyifli bir kutlama oldu." diyerek yanıt verdi. 

"ANI YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUM"

"SEVDİĞİM İŞİ YAPIYORUM"

Her bayramda olduğu gibi bu bayramın da yoğun geçtiği kendisine hatırlatılan Yaşar, "Sevenlerimizle buluşmak çok güzel. Kendimi onlara ait hissediyorum ama ailemle olmayı da seviyorum. Hayatın neleri getirip götüreceğini bilmiyoruz. Ben sadece anı yaşamaya çalışıyorum. Sevdiğim işi yapıyorum." dedi. 

Dilan Polat'ın tahliye talebini mahkeme yeniden değerlendirdi karar açıklandı Dilan Polat'ın tahliye talebini mahkeme yeniden değerlendirdi karar açıklandı

"BÜYÜK MUTLULUK"

Son olarak geçtiğimiz ay çıkan albümünü başarısını değerlendiren Yaşar, "Bir şarkıcı için bundan daha büyük bir mutluluk olamaz. Genç arkadaşlarımla yaptığım iş birlikleri yerini buluyor. İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederim. Bu albümün dışında 3 çok güzel şarkı daha var. Onları da yavaş yavaş değerlendireceğiz." dedi. Başarılı sanatçı bayramın dördüncü gününde Jolly Joker Alaçatı sahnesinde sevenleriyle buluştu.