En temiz kalpli 3 burç açıklandı! İçlerinde hiç kötülük yok

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
En temiz kalpli 3 burç açıklandı! İçlerinde hiç kötülük yok
Abone ol
Zodyak kuşağındaki burçlar arasında kalbi en temiz olanlar sıralandı. İçinde kimseye karşı kötülük beslemeyen bu burçlar bir renk olsaydı beyazı almak için kapışırdı...

TERAZİ BURCU

Kötülükten en uzak burçlar listesinde ilk sıra elbette Terazi burçlarına ayrılıyor. Adil yapısı, elindekileri karşısındaki kişiye düşünmeden sunan cömert yapısı ve iyilik dolu halleri ile Terazi burçları, listenin ilk sırasını kimseye kaptırmıyor. Burçlar birer renk olsaydı, Terazi kesinlikle saflığı ve iyi kalbiyle beyazı alırdı.
 

BALIK BURCU

Burçlar ve iyilik dendiğinde ikinci sırada Balık burcu yer alıyor. İçine kapanık ve duygusal halleriyle bilinen Balık burçları aslında çok cömert ve iyi kalplidir. Karşısındaki kişi için tüm fedakarlıkları üstelik sessiz sakin yapmayı göze alan Balık burçları, karşısındaki kişinin asla kötülüğünü istemez ve hep iyi olmaya çalışır.
 

BAŞAK BURCU

Listenin üçüncü sırasında ise Başak burçları yer alıyor. Başak burçları dışarıdan bakıldığında soğuk, gaddar bir görünüme sahip olabilir.Düzenli ve titiz halleriyle nam salmış olan Başak burçları, insan ilişkilerinde de düşüncelerini aynı titizlikle kontrol eder ve karşısındaki kişinin kötülüğünü istemez. İlla karşısındaki kişiye bir kötülük yapacaksa Başak burçları, bunun yerine iyiliğini istememeyi tercih eder.
 

Dünyanın en zeki burçları açıklandı: İlk sırdaki burç şaşırttı

Astrologlar dünyanın en zeki burçlarının listesini açıkladı. Dünyanın en zeki burçları listesinde ilk sırada o burç var. İşte zeki burçların listesi...
 

İKİZLER BURCU

Dünyanın en zeki burçları arasında ikizler burcu yer alır. İkizler burcu pratik ve sosyal zekası ile her şeyi üstesinden kolayca gelir.

İkizler burcu olanlar yeni şeyler öğrenmeyi ve kendilerini geliştirmeyi çok sever.

İkizler burcu olanlar aşırı sosyal oldukları için başka insanların bilgilerinden beslenmekten de çok hoşlanır. İkizler burcu çok yönlü zekası ile en zeki burçlar listesinde ilk sırayı alır.
 

AKREP BURCU

Akrep burcunun keskin zekâsı, kurnazlığı, diğer burçlarınkinden biraz farklıdır. Birini alt etmek istiyorsa, onun için gerçekten zaman ve emek harcar. Büyük bir plan yapar.

Akrep burçları, hayat boyu başarılı olabilmek için her yöntemi dener. Keskin zekaları onları mutlaka başarıyla götürür. Akrep burçları zekasını bazen tehlikeli işler için kullanabilir.
 

BAŞAK BURCU

Başak burçları her zaman hayatlarının kusursuz olmasını ister. Müthiş zekaları sayesinde planlı ve düzenli yaşarlar.

Başak burçları keskin ve pratik zekası ile herkesin dikkatini çeker. Çalışmayı ve başarılı olmayı severler. Başak burçları düşünceleri ile de çevresindeki insanlara yol göstermeyi ihmal etmez.
 

ASLAN BURCU

Aslan burçları doğuştan zeki olan burçlardan biridir. Aslan burçları hayat boyu başarılı olabilmek için kendilerini geliştirir.

Sürekli yeni bilgiler öğrenmeye çalışır. Kendilerini en iyi şekilde yetiştirirler. İşleride mutlaka uzman olurlar. Aslan burçları yüksek zekası sayesinde mutlaka başarılı olur.
 

KOÇ BURCU

Koç burcu olanların da aklı zehir gibi çalışır. Koç burçları her zaman daha iyisi olmak için mücadele eder. Hayatlarını planladıkları gibi sürdürmek için ellerinden geleni yaparlar. İş hayatında ya da okul yaşamında planlı ve programı hareket ederek zirveye koşarlar.
 

BOĞA BURCU

Boğa burçları pratik zekaya sahip burçlar arasında yer alır. Rahatına düşkün olan Boğa burçları elindeki işi çok hızlı bir şekilde bitirebilmek için en kısa yolları bulur.

Boğa burçları çalışırken tüm işleri sindire sindire yapar. Yaptıkları işi bitirmek çok zaman alır anca sonunda mükemmeli yakalarlar. Pratik zekaları ile her sorunun üstesinden gelirler.
 

KOVA BURCU

Astrolojideki en yaratıcı burçlar arasında Kova burcu yer alır. Kova burcu olan kişilerin çok farklı bir zekası vardır. Pratik çözümleri ve kimsenin aklına gelemeyen fikirler Kova burçlarını diğer insanlardan ayırır.

Kova burçları soğukkanlı olduğu için işler kontrolden çıksa bile durumu kurtarabilir. Hatta o durumda bile hiçbir şeyi kişisel algılamaz, en iyi sonucu alabilmek için çabalamaya devam eder.
 

ARI GİBİ ÇALIŞKAN OLAN BURÇLARIN LİSTESİ İSE ŞÖYLE;

Astrolojideki bazı burçlar da arı gibi çalışmasıyla ünlü. Onlar her zaman diğer insanlardan çok fazla çalışır. İş dünyasının aranan yüzleridir. İşleri her şeyden önce gelir.
 

OĞLAK BURCU

Arı gibi çalışkan olan burçların ilk sırasında şüphesiz ki Oğlak burçları yer alıyor. Oğlak burçları rekabet etmeyi çok sever. Sabırlı ve kararlı davranır. İş hayatında başarılı olmak için ellerinden geleni yaparlar.

Oğlak burçları tatile çıktığında bile işi ile ilgilenir. Oğlak burçları çok düzenli ve sistemli çalışır. Bu sayede de başarıyı yakalarlar ve mutlaka yükselirler. Oğlak burçları iş dünyasının aranan burçlarıdır.

KOÇ BURCU

Koç burçlarının enerjisi çok yüksektir. Bu yüksek enerjisini iş hayatına da yansıtır. Koç burçları hayat boyu başarılı olabilmek için durmadan çalışır. İş dünyasında yükselebilmek için her şeyi yaparlar.

Koç burçları çok tez canlı olduğu için işlerini de kısa sürede halleder. Koç burçları, inatçı yapıları sayesinde tuttuğunu koparır. Eğer bir hedef belirlediyse ona ulaşmak için durmadan çalışır.

Başak burçları iş dünyasının aranan burçları arasında yer alır. Başak burçları son derece titiz ve düzenli çalışır. Kimsenin göremediği detayları görürler.

Başak burçları sistemli çalıştığı için tüm işlerini zamanında önce bitirir. Çalışmayı çok severler. Herkesin de kendileri gibi öz verili çalışmasını beklerler. Başak burçları grup çalışmalarında da çok etkilidir. Herkesin hızlı bir şekilde işlerini bitirmesine yardımcı olur.
 

AKREP BURCU

Akrep burçları, özellikle iş hayatında rekabeti çok sever. Rekabetçi yapıları onları çok çalışkan bir insan yapar. Her zaman diğer insanlardan daha iyi olduğunu kanıtlamak için durmadan çalışırlar.

Akrep burçları, derin düşünceleri sayesinde başarılı olmanın her zaman farklı yollarını arar. Onlar etrafında olup biten tüm detayları çok iyi görür. Bakış açıları farklı olduğu için her zaman bir adım önde olurlar. Akrep burçları, doğuştan çalışkan burçlar arasında yer alır. Bir akrep burcunu çalışmadan görebilmeniz mümkün olmaz.

 


 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Kuaförlerin gizli formülü!Önceki Haber

Kuaförlerin gizli formülü!

Ülker Lefkoşa Maratonu’nda 10 ve 21 km koşuları  sonuçları açıklandıSonraki Haber

Ülker Lefkoşa Maratonu’nda 10 ve 21 km k...

Facebook Yorum

Yorum Yazın