Turizm Bakanlığı

Kıbrıs Türk Haber

Burcu Batur

Burcu Batur

Mail: burcubatur4@gmail.com

IFCO - ISTANBUL FASHION CONNECTION

IFCO - ISTANBUL FASHION CONNECTION

İstanbul 7-10 Şubat tarihlerinde IFCO - Istanbul Fashion Connection ile Avrupa’nın en büyük Hazır Giyim ve Moda Fuarı olarak, İstanbul’da moda endüstrisinin buluşmasına ev sahipliği yapıyor.  

 

Türkiye’nin başta gelen moda tasarımcıları ise, 2024/2025 Sonbahar/Kış koleksiyonlarıyla “The Core Istanbul” bölümünde yeni kreasyonlarını sunuyor. Türk moda tasarımcıları IFCO - Hazır Giyim ve Moda Fuarı ile yerli- yabancı satın alma sorumluları, basın mensupları ve ziyaretçilerle bir araya geliyor. 

 

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından düzenlenen IFCO kapsamında 600 firma, 9 ayrı salonda; kadın, erkek ve çocuk giyimi, deri ve kürk, denim, abiye ve gelinlik, iç giyim ve ayakkabı firmalarını ziyaretçilerle buluşturuyor. 

 

The Core Istanbul Tasarım Fuarı ile uluslararası alıcılarla bir araya gelen başlıca Türk tasarımcıları; Emre Erdemoğlu, Çiğdem Akın, Murat Aytulum, Arzu Kaprol, Dilek Hanif, Y Plus - Yakup Biçer, Meltem Özbek, Mert Erkan ve Tuba Ergin. Moda endüstrisinin her alanını kapsayan IFCO Hazır Giyim ve Moda Fuarı, “Coloring The Future of Fashion” mottosuyla iki gün daha devam ediyor. 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar