Turizm Bakanlığı

Kıbrıs Türk Haber

Orhan İsmailoğlu

Orhan İsmailoğlu

Mail: orhanyazar@kibristurk.com

Bayramda Kıbrıs'ta ünlü yağmuru

Bayramda Kıbrıs'ta ünlü yağmuru

Orhan İsmailoğlu (Bizden Kaçmaz )

Kıbrıs her dönem en çok ilgi gören tatil destinasyonlarından olduğu için Ramazan Bayramı tatilinde de talebin yüksek olduğu Kıbrıs Otellerinde Türkiye’nin bir çok ünlü sanatçısı Bayramın ilk günü sahne aldı

 

Yıldız Tilbe’nin bitmeyen enerjisi

 

 

Türk pop müzikte yazıp söylediği şarkılarla efsane mertebesine ulaşan Yıldız Tilbe Kıbrıs’taki Limak Cyprus Deluxe Hotel’de verdiği konserle bayramın ilk gününe damgasını vurdu. Tilbe, dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan yenilenmiş repertuarı ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 Tilbe adeta sahnede kendine has danslarıyla gelenleri mest etmesini bildi.

Pınar Kerimoğlu kıyafetiyle sahne aldı

 

Ebru Yaşar tarzıyla dikkat çekti

Son zamanlarda yaptığı şarkılar ile gündemden düşmeyen sanatçı Ebru Yaşar, bayramı Kıbrıs Elexus Hotel’de  karşıladı. Sahneye Pınar Kerimoğlu imzalı bir kıyafet ile çıkan Yaşar, tüm dikkatleri üzerine çekti. Yaklaşık 2000 kişinin katıldığı bayram konseri Yaşar'ın şarkıları ile şölene döndü. 2 saate yakın sahnede kalan şarkıcı sevilen şarkılarını seslendirdi.

Süperstar Sezonun ilk konserinde Kıbrıs’ı Salladı

 Ajda Pekkan, bayramın 1. günü Kıbrıs'ın en yenisi olan İskele bölgesindeki Grand Sapphire Resort Hotel'de sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden sanatçı, modaci Burcu Sedef’ in tasarladigi şık kıyafeti ile göz kamaştırdı. Pekkan, "Bu akşam bayram vesilesiyle Grand Saphire’in açılışını da yapmis olacagiz ,Sapphire ailesine Kıbrıs'a böyle  değerli bir yatirimi kazandirdiklari icin teşekkür ediyorum.

 

 Yaklaşık 3 aydır yaşadığı omuz sakatlığı sebebiyle de sahnelerden uzak olan Ajda Pekkan, " Bu gece sahneye çıkacağım için çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz  bir sağlık sorunum vardı. Ameliyat ile sağlığıma kavuştum. Bugün Ramazan bayramımız o sebeple ayrica ozel hazirlandim .Şimdiden herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım." şeklinde konuştu.

 Otelde ise önümüzdeki günlerde bir çok ünlü sanatçı sahne almaya hazırlanıyor.

 

Pınar Kerimoğlu Girne sokaklarında

 

Türkiye’in ünlü modacısı ve youtube programında yaptığı programlarla adından söz ettiren ünlü modacı bu bayram Kıbrıs’ı tercih edenler arasında idi.

 Kerimoğlu bayramın ilk günü ailesiyle birlikte Girne sokaklarına inip Limanı dolaştı ve sosyal medyasından çektiği fotoğrafları paylaştı

 Pınar Kerimoğlu Kıbrıs’ı çok sevdiğini söylüyor. 

 

KKTC’de Cem Yılmaz'ı izlemenin bedeli 1000 dolar

 

 Bayram tatili özel gösterisi için Kıbrıs'ta bulunan Concorde luxury Resort otelde sahne alam Cem Yılmaz ı izlemek isteyenler günler öncesinden rezervasyonlarını yaptırdı. Concorde otel Kültür Merkezi ni dolduran 1000 kişiye gösteri sergileyen ünlü komediyen izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede Cem Yılmaz ı izlemek isteyenler 500 dolar ile 1000 dolar arasında değişen biletleri günler öncesinden tüketti.Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu X'de hesabına aboneliğini ücretli hale getiren ünlü komedyenin bu tavrı günlerce konuşulmuştu.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar