Türkiye'nin ünlü sanatçısı Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde 4. kez nikah masasına oturarak  tüm hayranlarına sürpriz yaptı.

 

İlk evliliğini 16 yaşındayken Hamdi Vardar ile yapan Gündeş, ikinci evliliğini 2002 yılında avukat Ömer Durak ile gerçekleştirdi. 2010 yılında ise İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf'la evlendi. Gündeş, bu mutluluğunu sosyal medyada yaptığı paylaşımla hayranlarına duyururken, yeniden mutlu olduğu gözlerinden okunuyordu.

 

2024 yılı, bazı ünlüler için "Aşk" yılı olarak bilinebilir. Hande Erçel ve Hakan Sabancı çiftinden evlilik sinyalleri gelirken, Hadise yeni aşkıyla magazin basınında İstanbul'da eğlenirken yakalandı. Tabii ki, Serenay Sarıkaya ve Mert Demir, "Ateşe Düştüm" düeti ile adlarından söz ettiriyor. Ancak Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam İstanbul'da sahne alan Mert Demir'i dinlemeye gidince bu aşk resmiyet kazandı.

 

Alihan Pehlivan'a "İyi ki doğdun!"

 

25 yıllık dostluk ve arkadaşlık, birlikte geçirilen yılları daha anlamlı hale getiriyor. Alihan Pehlivan, benim gibi koyu bir Fenerbahçeli olan eşi Duygu Pehlivan ile 2022 yılında kurdukları "Kıbrıs Türk Haber" ile hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ben de bu aileye 1 Eylül 2023 yılında katıldım ve sizlere en iyi magazin haberlerini ulaştırmak için 7/24 çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her gün, Kıbrıs Türk Magazin sayfasını okuyucularımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. İyi bir uyum var ve tabii ki yapacağımız daha çok iş var. Koyu Fenerbahçeli Alihan Pehlivan, yeni yaşına geçtiğimiz gün merhaba dedi. Kardeşim, iyi ki doğdun ve iyi ki sizin ailenize katıldım.”