Turizm Bakanlığı

Kıbrıs Türk Haber

Özge Başarır

Özge Başarır

Mail: ozgebasarir1994@gmail.com

Güzellik ve bakım bilgileri

Güzellik ve bakım bilgileri

Herkese merhabalar değerli okurlarım. 

Sizlere çoğunlukla  bayanların ilgi alanı olan Güzellik / Bakım ve makyaj hakkında bilgilendirmeler yapmak isterim.

Güzellik ve bakım denince akla gelenlerden birisi de makyaj’dır.

Bazen kurulan açık uçlu bir cümle gibi bazen ise net tercihlerdir. Aslında makyajın konusu, maddesi, konsepti ve derecesi tamamen görecelidir. Kimine göre doğal bir makyaj bir başkasına gece makyajı özel gün makyajı olarak gelebilir. Başta da belirttiğim gibi makyaj bir nevi günlük bakım bir nevi  ise özel gün cilt hazırlığıdır.

Sizlere makyaj hakkında tüyolar, bilgilendirmeler vermeye devam edeceğimi de ayriyetten belirtmek isterim. Başlangıç olarak makyaja dair yazmak istedim.

Çoğumuz  da sosyal medyadan takip ettiğimiz make up artistler vardır fakat bilmenizi isterim ki bazı videolar göründüğü gibi olamayabiliyor oynama yapılan paylaşımlar  olabiliyor veya sizin istediğiniz makyajın görseli ile size yapılan makyajın sonucu aynı olamayabiliyor bunun sebebi sizin yüz şekliniz, ten yapınız ve cilt türünüzle de bağlantısı olduğunu bilmenizi isterim.

Alanında profesyonel bir make up uzmanı sizlere doğru cilt analizi yaptıktan sonra gerekli açıklamalarda bulunup yüz şeklinize ve konseptinize göre size gidebilecek makyaj yapabilmelidir. Makyajda öncelikle doğru analiz, doğru ürün ve teknik önemlidir. Bir sonraki yazım ise günlük iş veya güne hazırlanma makyajı hakkında olacak. takipte kalınız. Ben make up artist ‘i Özge Başarır.

Makale Yorumları

  • Özge14-11-2023 16:56

    Adaşım Özge ablam başarılarının devamını diliyorum emeğine yüreğine sağlık her işinde çok başarılısın her şey gönlünce olsun kalbin kadar temiz bir yolun olsun inşallah ? Seni Çok Seviyorum ❤️❤️

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar